27 maja spędziliśmy w Domu Pomocy Społecznej w Słupi. Tegoroczna majówka była po prostu idealna! Pogoda nas rozpieściła – było pięknie i słonecznie, a dość silny wiatr dodawał nam tylko skrzydeł na parkiecie.
W dniach 25-27 maja br. nasi mieszkańcy wybrali się na trzydniową wyprawę do Cieszyna i Wisły, z której przywieźli masę wspomnień.
W czwartek, 21 maja 2026 roku, na terenie Miejskiego Stadionu KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się Świętokrzyski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych. Zawody te zostały rozegrane w ramach Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej w Olimpiadach Specjalnych.
Z ogromną dumą informujemy, że reprezentanci naszego Domu wywalczyli wspaniałe III miejsce!
W dniu 20 maja br. podopieczni naszej j placówki uczestniczyli w zabawie tanecznej zorganizowanej przez Dom Pomocy Społecznej w Słupi.
Strona 1 z 55