Drużyna z naszgo Domu na Turnieju Piłki Nożnej w Gnojnie.11 czerwca na boisku w Gnojnie odbył się XXXIII Świętokrzyski Turniej Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych. Mamy wielkie powody do radości, bo mistrzowski puchar trafił w ręce drużyny z naszego Domu!

Wszystkie zespoły grały świetnie, a na boisku działo się naprawdę dużo. Kibice oglądali szybkie akcje, ładne bramki i świetne parady bramkarzy. Najważniejsze jednak, że mimo zaciętej walki o każdy punkt, mecze minęły w świetnej atmosferze i z zachowaniem zasad fair play.
Dużo radości przyniosła końcowa ceremonia – zawodnicy z dumą odbierali medale, a nasz zespół wzniósł do góry zasłużony puchar.
Gratulujemy naszym sportowcom, trenerowi i dziękujemy wszystkim drużynom za super sportowy dzień!

Starostwo Powiatowe w Kielcach
Biuletyn Informacji Publicznej w Łagiewnikach
Program Szwajcarski - Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych