28 maja br. nasza ekipa odwiedziła zaprzyjaźniony Dom Pomocy Społecznej w Kurozwękach.
To był dzień pełen pozytywnej energii i integracji. Wspólnie tańczyliśmy, śpiewaliśmy znane przeboje i rozmawialiśmy przy stołach. Ogromną atrakcją było karmienie i tulenie uroczych lam.
Na koniec czekała nas prawdziwa uczta. Zajadaliśmy się pysznym jedzeniem i chrupiącymi, pieczonymi kiełbaskami z grilla.
Dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie. Już odliczamy dni do kolejnego spotkania!






