Mieszkańcy Domu na majówce w DPS w Słupi.27 maja spędziliśmy w Domu Pomocy Społecznej w Słupi. Tegoroczna majówka była po prostu idealna! Pogoda nas rozpieściła – było pięknie i słonecznie, a dość silny wiatr dodawał nam tylko skrzydeł na parkiecie.




Mieszkańcy oraz opiekunowie z uśmiechem na twarzy ruszyli do wspólnej zabawy. Tańcom i radosnym rozmowom nie było końca. Oprócz tradycyjnych tańców nie zabrakło też dodatkowych atrakcji. Przetestowaliśmy swoją zręczność w wesołych konkursach, a kulminacyjnym momentem imprezy stał się ogromny, roztańczony wąż, który z każdym krokiem robił się coraz dłuższy i porywał do zabawy kolejne osoby.
Po solidnej dawce ruchu przyszedł czas na małe co nieco. Na wszystkich czekał pyszny słodki poczęstunek i pieczone kiełbaski, które znikały ze stołów w mgnieniu oka.
To był wyjątkowo miło spędzony czas w prawdziwie rodzinnej atmosferze. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą energię i wspólną, udaną zabawę!

Starostwo Powiatowe w Kielcach
Biuletyn Informacji Publicznej w Łagiewnikach
Program Szwajcarski - Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych