Dyrekcja Domu Pomocy Społecznej w Łagiewnikach informuje, że od 01.04.2022 r. mieszkańcy naszego Domu mogą ponownie korzystać z urlopów w celu odwiedzenia rodziny. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących zasad wyjazdów.

Dyrekcja Domu Pomocy Społecznej w Łagiewnikach informuje, że od 01 marca 2022 r. umożliwia się odwiedzanie mieszkańców placówki.
Odwiedziny odbywają się na zasadach obowiązujących przed 05.11.2021 r.

Dyrekcja Domu Pomocy Społecznej w Łagiewnikach informuje, że ze względu na sytuację epidemiologiczną spowodowaną zwiększoną zachorowalnością na COVID – 19, w trosce o zdrowie mieszkańców naszej placówki, od dnia 05.11.2021r. do odwołania wprowadza się całkowity zakaz odwiedzin oraz wyjść i wyjazdów mieszkańców poza teren Domu.

Dom Pomocy Społecznej w Łagiewnikach
26-020 Chmielnik, Łagiewniki 73
41-354-20-76, fax 41-354-30-50
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dom Pomocy Społecznej w Łagiewnikach poszukuje kandydatów na stanowisko: kucharz.
Wymiar etatów: 1 – praca w systemie podstawowym, 8- godzinnym.
Miejsce wykonywania pracy: DPS Łagiewniki.
Rodzaj umowy: umowa na czas określony.

Wykształcenie: minimum zasadnicze zawodowe - kucharz.

Wymagania pożądane: aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
Wymagane dokumenty:
- list motywacyjny, CV,
- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny bądź złożenie w/w dokumentów w siedzibie DPS (kadry) w Łagiewnikach do dnia 31.10.2021 roku.
Po weryfikacji dokumentów powiadomimy o terminie odbycia rozmowy kwalifikacyjnej.

W trosce o zdrowie naszych podopiecznych oraz pracowników tut. placówki od dnia 04.10.2021 r. odwiedziny mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Łagiewnikach będą możliwe tyko i wyłącznie przez osoby zaszczepione przeciwko COVID-19. Dokument potwierdzający szczepienie należy przedstawić pracownikowi portierni przed zarejestrowaniem się w książce odwiedzin.

Dyrekcja Domu Pomocy Społecznej w Łagiewnikach informuje, że z dniem 17 maja 2021 r. mieszkańcy Domu, po długiej przerwie mogą znów korzystać z urlopów i przepustek w celu odwiedzenia swoich bliskich.

Starostwo Powiatowe w Kielcach
Biuletyn Informacji Publicznej w Łagiewnikach
Program Szwajcarski - Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych