W dniach 23-24.10.2025r. w Chmielnickim Centrum Kultury odbywał się XXII Świętokrzyski Przegląd Artystyczny Osób Niepełnosprawnych zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Pomocy w Gnojnie oraz Dom Pomocy Społecznej i Warsztaty Terapii Zajęciowej w Gnojnie.
Podczas Przeglądu zaprezentowało się 28 zespołów artystycznych z placówek pomocy społecznej z terenu województwa świętokrzyskiego. Wystąpili również mieszkańcy naszego Domu: K. Żwirek, K. Markiewicz i J. Skuza.
W bieżącym roku motywem przewodnim spotkania były „Niezapomniane przeboje”. Nasza Grupa zaprezentowała piosenki: "Krakowski spleen" zespołu Maanam, "Nie zostało nam już nic" K. Krawczyka, "Jolka, Jolka pamiętasz" Budki Suflera oraz "Płoną góry płoną lasy" zespołu Czerwone Gitary.
Jak co roku organizatorzy zapewnili wszystkim atrakcyjne nagrody, pamiątkowe dyplomy oraz smaczny poczęstunek.
Dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy udanej imprezy.






